دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی

دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی

دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی

با به کارگیری از متد های متنوع من جمله ورزش های ویژه، جراحی یا بکارگیری محصولات فرم دهنده و سفت کننده یان روزها باعث شده تا دیگر نگران سایز سینه و باسن و فرم و شکل آنها نباشیم و شما می توانید این مسئله را خیلی سریع و ساده رفع نمایید. اما در این میان بکارگیری دستگاه های پکپ بزرگ کردن سینه و باسن در کنار کرم های فرم دهنده و لیفت کننده با کیفیت یک روش راحت و کم هزینه تری نسبت به جراحی و کاشت پروتز و تزریق چربی می باشند……ازدیربازهمیشه تعدادی از خانم ها ا ز کوچک بودن و عدم فرم مناسب سینه هایشان ناراضی بودند از شایع ترین این نمونه ها ،مردم شرق و جنوب شرق آسیا و خاورمیانه میباشند که بدلیل اندام ریز و کوچکشان همیشه به دنبال راهی برای درمان فرم دهی و نامتقارن بودن سینه هایشان بوده اند. دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی (دستگاه سالونمی دستگاه وکیوم سینه و باسن بانوان) برای افزایش سایز سینه و بزرگ شدن سینه ها و فرم دهی به سینه های بانوان مورد استفاده قرارمیگیرد. دستگاه وکیوم سینه باسن سالونمی بانوان برای همه نوه مدل سینه و هرسایز سینه ای و همچنین همه ی سنین قابل استفاده می باشد و بدون هیچگونه عوارضی و به صورت کاملا طبیعی برای بزرگ تر کردن سینه و پستان ها و فرم دهی به سینه ها مورداستفاده میگیرد…/
دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی (دستگاه وکیوم سینه) بانوان طبی توانبخشی یک دستگاه درمان کننده برای خانم هایی است که دارای سینه های کوچک ارثی و سینه های افتاده و شل و دارای چین و چروک سینه ای می باشند. دستگاه وکیوم سینه باسن سالونمی به صورت برقی و الکترونیکی و شارژی و با برق های متناوب AC و برق مستقیم DC مورد استفاده می گیرند که برخی از آنها قابلیت بهره مندی در سالن ها و همجنین افزایش سایز و بزرگ کردن سینه و باسن را دارند.

زیبایی

— شما می توانید هر شب 10الی 15دقیقه طبق روش استفاده از دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی را انجام دهید و در مدت تقریباْ کوتاهی مثل ۶ ماه نتیجه مطلوب آنرا مشاهده کنید که روشی خوب و موثر در عین حال بی خرج و زحمت است. البته روش های علمی و پیشرفته جدید مانند استفاده از دستگاه وکیوم برقی تاثیر بالایی داشته و زودتر نتیجه می دهد. دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی اورجینال.

خرید دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی
دستگاه وکیوم سینه باسن سالونمی برقی
دستگاه وکیوم سینه باسن سالونمی
دستگاه وکیوم سینه باسن برقی
قیمت دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی
دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی
دستگاه وکیوم سینه سالونمی
دستگاه وکیوم باسن سالونمی
دستگاه وکیوم سینه باسن رینتاب rintab
دستگاه وکیوم سینه باسن برقی
دستگاه وکیوم باسن برقی
دستگاه وکیوم سینه سالونمی برقی
دستگاه وکیوم باسن سالونمی برقی rintab
خرید دستگاه وکیوم سینه باسن سالونمی برقی
دستگاه وکیوم بزرگ کننده باسن برقی
قیمت دستگاه وکیوم سینه باسن سالونمی برقی
نمایندگی دستگاه وکیوم سینه باسن سالونمی برقی
دستگاه پمپ سینه باسن
سالونمی
دستگاه وکیوم بزرگ کننده سینه برقی

کرم بزرگ کننده باسن اصل
کرم بزرگ کننده باسن اصل

مشخصات کلی دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی

رنگبندی دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی خارجیسفید مشکی صورتی آبی سبز زرد
کشور مبدا برندسوئیس چین آلمان تایپه و مالزی
مناسب برایبانوان بالای 16 سال
 • دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی اصل دستگاه وکیوم بزرگ کننده سینه و باسن برقی خارجی اصل با خدمات پس از فروش دستگاه پمپ حجم دهی فوری سینه باسن الکترونیکی و شارژی فروشگاه ایران کیش کالا برای سفت شدن و درمان شل شدگی و افتادگی سینه ها و باسن و برجسته سازی سینه و باسن و لیفتینگ اندام.

سایر ویژگی‌های دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی

-نقاط قوت دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمیدستگاهی کوچک و سبک وزن با قابلیت حمل – دستگاهی تست شده ، کاربردی و موثر
-نقاط ضعف:عدم استفاده برای سنین زیر 16 سال 🙂

—امروزه دستگاه وکیوم سینه باسن سالونمی بر اساس فاکتورهای مختلفی سنجیده می ‌شود که اصلی ترین و تاثیرگذارترین این فاکتورها کیفیت و سادگی برند دستگاه و کمپانی تولید کننده آن است. به عنوان مثال انواع دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی اصل و اروپایی امروزه در بازار دارای قیمت های بسیار زیاد و در عین حال کارکرد و دوام بسیار عالی هستند…..این دستگاه ها بسیار باکیفیت تر از دیگر دستگاه‌ های موجود در بازار و تقلبی و غیر اصل هستند که با برندهای معمولی قابل مقایسه و قابل رقابت با این دستگاه ها نخواهند بود. بنابراین اگر مسئله هزینه برای شما مهم است و می خواهید برای تجهیز سالن خود از دستگاه های سالنی ارزان قیمت استفاده کنید، بهتر است که بیشتر به سمت خرید برندهای معمولی تر بروید…/دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی ایران کیش کالا.
—-اما اگر کیفیت و کارایی دستگاه برای شما اهمیت دارد بهتر است که حتما نسبت به خرید دستگاه های برند و روز جهانی اقدام کنید. یعنی می توانید به جای استفاده از دستگاه سالونمی از دستگاه های آدونیس Adonis بهره ببرید. اگر برای تجهیز سالن زیبایی خود نیاز به مشاوره داشتید میتوانید ازطریق لینکهای ارتباطی موجود در فروشگاه اینترنتی ایران کیش کالا با کارشناسان فروش ما در تماس باشید تاشمارا بصورت کامل درمورد انواع مختلف دستگاه های سالنی و خانگی قیمت آنها وهمچنین ویژگی های آنها آگاه کرده و بهترین مشاوره ها را برای خرید به شما ارائه دهند……همچنین بخاطرداشته باشید که تمام دستگاه های ارائه شده در فروشگاه ایران کیش کالا دارای تضمین کیفیت و همچنین خدمات پس از فروش هستند. دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی اصل خارجی.
—-بنابراین شما می توانید با خیال آسوده خرید خود را پس از انجام مشاوره های لازم انجام دهید و سالن زیبایی خود رابه بهترین نحو ممکن با بهترین دستگاه ها مطابق با نیاز و هزینه تان تجهیز کنید.

روش بزرگ کردن سینه ها

دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی
دستگاه وکیوم برقی سینه
دستگاه وکیوم برقی باسن سالونمی
دستگاه وکیوم برقی سینه سالونمی
دستگاه وکیوم برقی
خرید دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی
قیمت دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی
قیمت دستگاه وکیوم برقی سینه
قیمت دستگاه وکیوم برقی باسن
فروش دستگاه وکیوم سینه برقی شارژی
دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی ایران کیش کالا

دستگاه وکیوم سینه بزرگ کننده برقی دستی
دستگاه وکیوم سینه بزرگ کننده برقی دستی

— این دستگاه ها مدل های خانگی و شخصی نیز دارند که می توانید خودتان در منزل و به سادگی و بدون نیاز به مراجعه به سالن ها و هزینه کردن و خیلی راحت در منزل خود برای بهبود سایز سینه ها و فرم دهی سینه و حجیم سازی سینه و باسن و اندام خود بهره ببرید که با قیمت های بسیار بسیار معقولانه و خرید یکی از این دستگاه های پمپ بزرگ کننده سینه و باسن برقی و خارجی نیاز خود را برای همیشه برطرف نموده و به سایز و حجم و فرم دلخواه خود دست پیدا کنید.
جهت مشاوره و بررسی و آمالیز خود برای انتخاب و خرید و ثبت سفارش دستگاه های متناسب با مشخصات دقیق فیزیزولوژیکی خود با مشاورین ما در واحد فروش فروشگاه ایران کیش کالا تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما
دستگاه وکیوم سینه باسن آدونیس
دستگاه وکیوم سینه باسن آدونیس
دستگاه وکیوم سینه بزرگ کننده برقی دستی
دستگاه وکیوم سینه بزرگ کننده برقی دستی
دستگاه وکیوم سینه بزرگ کننده برقی دستی
دستگاه وکیوم سینه بزرگ کننده برقی دستی
دستگاه وکیوم سینه بزرگ کننده برقی دستی
دستگاه وکیوم سینه بزرگ کننده برقی دستی
دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی
دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی
خرید محصولات فروشگاه ایران کیش کالا
خرید محصولات فروشگاه ایران کیش کالا

16 نظر

 • ساناز

  سلام من مجردم و میخوام پستانهام رو وکیوم کنم ایا به نوک پستانم اسیب میزنه؟ نوک پستونام خیلی حساسه

  • ا

   با سلام.
   خیر و حتما باید از محصولاتی خریداری نمایید که برای فرد مجرد مناسب می باشد و حتما هنگام خرید با مشاورین در واحد فروش فروشگاه ایران کیش کالا این موضوع را مدنظر قرار دهید تا محصولات مناسب را دونه دونه و یکی یکی خدمتتون معرفی نمایند.

   مدیریت فروشگاه ایران کیش کالا – نمایندگی رسمی دستگاه وکیوم تراپی سینه باسن برقی دیجیتال و کرم بزرگ کننده سفت کننده سینه وکالی و دستگاه بزرگ کننده سینه و باسن خارجی+دستگاه وکیوم سینه و باسن برقی اصل و بهترین کرم بزرگ کننده ران و باسن و کرم بزرگ کننده باسن هیپ لیفت آپ و هیپ آپ آیچون بیوتی و دستگاه وکیوم پمپ بزرگ کننده سینه و باسن رینتاب Rintab اصل برقی الکترونیکی خارجی و ژل بزرگ کننده سینه دکتر مورد Murad و ژل حجم دهنده سفت کننده فرم دهنده فوری سینه و باسن پیوراریا میریفیکا سوماتولین ایتالیایی اصل و کرم فرم بدن راسن و محصولات سوماتولین ایتالیایی اصل somatoline و دستگاه وکیوم برقی سینه و باسن آدونیس Adonis کرم حجم دهنده سینه باسن میبلین پرفکت ومن آمریکایی و ژل بزرگ کننده فوری سینه ماتیس matis فرانسه و کرم حجم دهنده دکتر راشل Dr Rashell و سرم حجم دهنده سفت کننده سینه و باسن تالیکا Talika فرانسه و دستگاه بزرگ کننده سینه باسن برقی خارجی رینتاب Rintab.

 • dastgahe salonemy

  دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی

 • salonemi

  دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی

 • salonemi breast device

  دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی

 • سالونمی

  خرید دستگاه وکیوم برقی سینه باسن سالونمی عالیه

 • محیا

  سلام قیمت وکیوم برقی سالونمی چنده؟

  • ا

   با سلام و وقت بخیر .
   با توجه به تنوع زیاد برندها و مدل های کالا ها و همچنین کاربردهای مختلف و گوناگون آنها و تنوع قیمتی , لطفا جهت مشاوره و ثبت سفارش و خرید محصول متناسب با مشخصات دقیق فیزیزولوژیکی فرد موردن نظرتون و با توجه به خواسته ها و نیازمندیهای مورد نظرتون با همکارانمون در واحد فروش فروشگاه ایران کیش کالا تماس حاصل فرمایید.

   مدیریت فروشگاه ایران کیش کالا – نمایندگی رسمی کرم فرم دهنده سینه فیتومر+ژل سفت کننده سینه سیتونیک و دستگاه وکیوم پمپ بزرگ کننده سینه و باسن رینتاب Rintab اصل برقی الکترونیکی خارجی و ژل بزرگ کننده سینه دکتر مورد Murad و ژل حجم دهنده سفت کننده فرم دهنده فوری سینه و باسن سوماتولین ایتالیایی اصل و کرم فرم بدن راسن و محصولات سوماتولین ایتالیایی اصل و دستگاه آدونیس Adonis کرم حجم دهنده سینه باسن میبلین آمریکایی و ژل بزرگ کننده فوری سینه ماتیس matis فرانسه و کرم فرم دهنده دکتر راشل Dr Rashell و دستگاه وکیوم سینه و باسن سالونمی و سرم حجم دهنده سفت کننده سینه و باسن تالیکا فرانسه Talika و کرم سفت کننده فوری سینه زین Zin و کرم فرم دهنده سینه لیراک فرانسه و دستگاه بزرگ کردن سینه و باسن آدونیس Adonis.

 • مریم

  سلام من دستگاه وکیوم باسن میخوام قیمتش چنده و چجوری میشه خرید

  • ا

   با سلام و وقت بخیر .
   با توجه به تنوع زیاد برندها و مدل های کالا ها و همچنین کاربردهای مختلف و گوناگون آنها لطفا جهت مشاوره و ثبت سفارش و خرید محصول متناسب با مشخصات دقیق فیزیزولوژیکی فرد موردن نظرتون و با توجه به خواسته ها و نیازمندیهای مورد نظرتون با همکارانمون در واحد فروش فروشگاه ایران کیش کالا تماس حاصل فرمایید.

   مدیریت فروشگاه ایران کیش کالا – نمایندگی رسمی کرم فرم دهنده سینه فیتومر+ژل سفت کننده سینه سیتونیک و دستگاه وکیوم پمپ بزرگ کننده سینه و باسن رینتاب Rintab اصل برقی الکترونیکی خارجی و ژل بزرگ کننده سینه دکتر مورد Murad و ژل حجم دهنده سفت کننده فرم دهنده فوری سینه و باسن سوماتولین ایتالیایی اصل و کرم فرم بدن راسن و محصولات سوماتولین ایتالیایی اصل و دستگاه آدونیس Adonis کرم حجم دهنده سینه باسن میبلین آمریکایی و ژل بزرگ کننده فوری سینه ماتیس matis فرانسه و کرم فرم دهنده دکتر راشل Dr Rashell و دستگاه وکیوم سینه و باسن سالونمی و سرم حجم دهنده سفت کننده سینه و باسن تالیکا فرانسه Talika و کرم سفت کننده فوری سینه زین Zin و کرم فرم دهنده سینه لیراک فرانسه و دستگاه بزرگ کردن سینه و باسن آدونیس Adonis.

 • نسسرین باقری

  کدوم مدل دستگاه وکیوم برقی سینه و باسن رو من باید خریداری کنم؟ چون مرکز خریدشون ایراک کیش کالا هست و تنوع زیادی دارید نمیدونم دقیقا کدوم رو خریداری کنم؟؟ لطفا جوابم رو بدید خرید میخوام بکنم…

  • ا

   با سلام و وقت بخیر.
   بله با توجه به تنوع زیاد کالا ها و همچمیم کاربردهای مختلف و گوناگون آنها لطفا جهت مشاوره و ثبت سفارش و خرید محصول متناسب با مشخصات دقیق فیزیزولوژیکی فرد موردن نظرتون و با توجه به خواسته ها و نیازمندیهای مورد نظرتون با همکارانمون در واحد فروش فروشگاه ایران کیش کالا تماس حاصل فرمایید.

   مدیریت فروشگاه ایران کیش کالا – نمایندگی رسمی دستگاه وکیوم پمپ بزرگ کننده سینه و باسن رینتاب Rintab اصل برقی الکترونیکی خارجی و ژل بزرگ کننده سینه دکتر مورد Murad و ژل حجم دهنده سینه و باسن سوماتولین ایتالیایی اصل و کرم بدن راسن و محصولات سوماتولین ایتالیایی اصل و دستگاه آدونیس Adonis کرم حجم دهنده سینه باسن میبلین آمریکایی و ژل بزرگ کننده فوری سینه ماتیس matis فرانسه و دکتر راشل Dr Rashell و سرم حجم دهنده سینه و باسن تالیکا فرانسه Talika

 • ساره افلاکی

  من دستگاه وکیوم بزرگ کننده باسن رو از فروشگاه ایران کیش گالا خرید کردم و در این مدت ۴۳روز کامل یک سایز افزایش سایز باسن و فرم هی و لیفتینگ و برجسته شدن باسن داشتم و خواستم کیفیت خیلی خوب محصولات اورجینال و اصلیتون تشکر کنم

  • ا

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما سرکار افلاکی.
   از اینکه از خرید دستگاه وکیوم حجم دهنده و فرم دهنده سینه و باسن برقی خود رضایتمند هستید بسییار شاد و خرسندیم و انشاالله همیشه سلامت و تندرست باشید و حال دلتون شاد باشه.

   مدیریت فروشگاه ایران کیش کالا – نمایندگی رسمی دستگاه وکیوم پمپ بزرگ کننده سینه و باسن رینتاب Rintab اصل برقی الکترونیکی خارجی و ژل بزرگ کننده سینه دکتر مورد Murad و ژل حجم دهنده سینه و باسن سوماتولین ایتالیایی اصل و کرم بدن راسن و محصولات سوماتولین ایتالیایی اصل و دستگاه آدونیس Adonis کرم حجم دهنده سینه باسن میبلین آمریکایی و ژل بزرگ کننده فوری سینه ماتیس matis فرانسه و دکتر راشل Dr Rashell و سرم حجم دهنده سینه و باسن تالیکا فرانسه Talika

 • سحر انارکی

  من میخواستم دستگاه وکیوم سینه سالونمی رو برای افزایس سایز و بززگ کردن سینه ها و باسک و فرم دهی و سفت شدن سینه ها خریداری کنم اما نمیدونم دقیقا کدوم مدلش رو باید بخرم چوک فقط میخوام دستگاه وکیوم برقی باشه . لطفا راهنمایی کنید میخوام هرچه سریع تر بدستم برسه

  • ا

   با سلام و وقت بخیر.
   بله با توجه به تنوع زیاد برندها و مدل های کالا ها و همچنین کاربردهای مختلف و گوناگون آنها لطفا جهت مشاوره و ثبت سفارش و خرید محصول متناسب با مشخصات دقیق فیزیزولوژیکی فرد موردن نظرتون و با توجه به خواسته ها و نیازمندیهای مورد نظرتون با همکارانمون در واحد فروش فروشگاه ایران کیش کالا تماس حاصل فرمایید.

   مدیریت فروشگاه ایران کیش کالا – نمایندگی رسمی دستگاه وکیوم پمپ بزرگ کننده سینه و باسن رینتاب Rintab اصل برقی الکترونیکی خارجی و ژل بزرگ کننده سینه دکتر مورد Murad و ژل حجم دهنده سینه و باسن سوماتولین ایتالیایی اصل و کرم بدن راسن و محصولات سوماتولین ایتالیایی اصل و دستگاه آدونیس Adonis کرم حجم دهنده سینه باسن میبلین آمریکایی و ژل بزرگ کننده فوری سینه ماتیس matis فرانسه و دکتر راشل Dr Rashell و سرم حجم دهنده سینه و باسن تالیکا فرانسه Talika

 • نوشتن نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *